SolarGlek

Oferta

Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Instalacje solarne stają się coraz bardziej popularne wśród prywatnych użytkowników. W porównaniu z poprzednimi latami obserwujemy dynamiczny wzrost instalacji każdego roku. Coraz więcej osób inwestuje w tworzenie własnych elektrowni słonecznych, aby być niezależnymi od zewnętrznych dostawców energii, a tym samym chronić się przed rosnącymi cenami energii na rynku.

Nasza oferta obejmuje

  • Wybranie wielkości projektu instalacji, który będzie zgodny z rzeczywistymi potrzebami odbiorcy, oraz certyfikowanego sprzętu razem z komponentami.
  • Wdrożenie i sprawdzenie instalacji.
  • Przeprowadzamy przeglądy techniczne i serwisujemy zainstalowany sprzęt.

Instalacja idealna dla Twoich potrzeb

W naszym asortymencie posiadamy urządzenia fotowoltaiczne dla różnych elektrowni słonecznych, które dobierane są do potrzeb gospodarstw domowych.

Projekt bez tytulu 8 » SolarGlek » https://solarglek.pl

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy

Sprzedawcy energii elektrycznej nadal podnoszą ceny. Rosnące ceny energii elektrycznej dotykają nie tylko jednorodzinnych gospodarstw domowych, ale przede wszystkim przedsiębiorców. W tym przypadku rynek cen energii nie jest regulowany przez Urząd Regulacji Energetyki. W rezultacie przedsiębiorcy podnieśli również ceny dostarczanych produktów lub usług. Jak uchronić się przed rosnącymi cenami energii elektrycznej? Możesz zainwestować w farmę słoneczną dla swojej firmy.

9 1 » SolarGlek » https://solarglek.pl

Darmowa energia słoneczna dla firm

Instalacje słoneczne wytwarzają bezpłatną energię słoneczną. To rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – można je zobaczyć podczas podróży po Polsce. Ile zaoszczędzi Twoja firma, zależy od wielkości instalacji. Podstawowym warunkiem jest wybór sprzętu, który odpowiada Twoim potrzebom energetycznym. Starannie wybrana metoda instalacja sprawa, że 1MWh jest tańszy nawet o 60%

Instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstwa rolnego

Obecnie rolnicy zużywają w Polsce 6% całego bilansu energii. Rolnictwo jest uprzywilejowanym sektorem w dziedzinie wykorzystania energii odnawialnej, a każde gospodarstwo ma wiele możliwości wykorzystania energii odnawialnej (tj. Słońca, wody, wiatru) do produkcji energii. Efektem tego pojawiające się w co raz większej ilości fotowoltaicznych na dachach.

21 » SolarGlek » https://solarglek.pl

Odnawialne źródła energii – fotowoltaika dla rolnika

Stosowanie odnawialnych źródeł energii (OZE) ma coraz ważniejszy udział zarówno w polskiej jak i światowej gospodarce energetycznej. Postępujący wzrost zapotrzebowania na energię powoduje, że dotychczas wykorzystywane źródła energii nie są już wystarczające. Paliwa kopalniane przestają być efektywne, dlatego alternatywne, odnawialne źródła gwarantują większą stabilność systemu niż sytuacja, w której trzeba polegać na tradycyjnej elektrowni.

Instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstwa rolnego

Rolnictwo obejmuje szeroki zakres działalności i niewątpliwie wymaga dużych ilości energii elektrycznej. Bez względu na to, czy obejmuje hodowlę zwierząt, uprawianie zboża, czy też prowadzenie sadu, instalacja fotowoltaiczna dla rolnika to niezaprzeczalny sposób na niższe koszty prowadzenia gospodarstwa rolnego i wysoką stopę zwrotu. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z tematem fotowoltaiki dla rolnika i kontaktu z naszym wyspecjalizowanym personelem w tym zakresie, który odpowie na wszelkie państwa pytania.